Välkommen att kontakta oss!

Det är vi som är team Sustainable Business Hub. Vi finns till för dig som medlem i nätverket och brinner för att länka samman utmaningar och lösningar. Allt för ett mer hållbart samhälle.

Ni hittar oss i Box 305 på våning 3 i Studio, Malmö. Vi har kontor även på nedanstående platser. Hälsa gärna på! Kontakta oss dock innan då vi ofta är på språng.

Post- och besöksadress: Sustainable Business Hub AB, Nordenskiöldsgatan 24, 211 19 Malmö.

Helsingborg: Familjen Helsingborg, Drottninggatan 7 A. Kontakta Bengt Malmberg
Vera Park: Hjorthögsvägen 1, Helsingborg. Kontakta Dusan Raicevic.
Stockholm: Holländargatan 17, Stockholm. Kontakta Michael Sillén.

  • Per Simonsson

    Per Simonsson

    VD Tfn: 0766-34 75 63 E-post: per.simonsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Ben Jorgensen

    Ben Jorgensen

    Ben Jorgensen Projektassistent Tfn: 073-852 8000 E-post: ben.jorgensen@sbhub.se

    Läs mer
  • Bengt Malmberg

    Bengt Malmberg

    Senior rådgivare Tfn: 070-619 63 13 E-post: bengt.malmberg@sbhub.se

    Läs mer
  • Dusan Raicevic

    Dusan Raicevic

    Affärsutvecklare Vera Park Tfn: 073-358 73 33 E-post: dusan.raicevic@sbhub.se

    Läs mer
  • Heidi Olsson

    Heidi Olsson

    Kommunikationsansvarig Tfn: 070-622 01 08 E-post: heidi.olsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Io Skogsmyr

    Io Skogsmyr

    Projektledare, Jämställd regional tillväxt Tfn: 072-966 30 00 E-mail: io.skogsmyr@sbhub.se

    Läs mer
  • Karin Olsson

    Karin Olsson

    Administration Tfn: 0766-34 75 62 E-post: karin.olsson@sbhub.se

    Läs mer
  • Lars Persson

    Lars Persson

    Affärsutvecklare Tfn: 073-334 76 31 E-post: lars.persson@sbhub.se

    Läs mer
  • Michael Sillén

    Michael Sillén

    Projektutvecklare Telefon: 070 327 86 72 E-mail: michael.sillen@sbhub.se

    Läs mer
  • Michelle Snarberg

    Michelle Snarberg

    Projektledare Tfn: 0766-100 530 E-post: michelle.snarberg@sbhub.se

    Läs mer
  • Per Flink

    Per Flink

    Projektledare Tfn: 0766-34 75 12 E-post: per.flink@sbhub.se

    Läs mer
  • Susanna Mårtensson

    Susanna Mårtensson

    Marknads- och Eventansvarig Tfn: 073-246 20 00 E-post: susanna.martensson@sbhub.se

    Läs mer

Bli medlem i nätverket!

Vill ni bli en del av styrkan i nätverket Sustainable Business Hub? Ansök om medlemskap här!

Ja, vi vill bli medlemmar!